Nowości książkowe

 

Agnieszka Monika Polak, Ślad przeznaczenia. Projekt okładki: Marta Damasiewicz. Redakcja: Paulina Kielan. Korekta: Alicja Laskowska. Wydawnictwo Czarna Kawka, Polanka Wielka 2017, s. 304.

 

 

Czy zastanowiłeś się kiedyś, Czytelniku, jaka siła rządzi Twoim życiem? Jaka jest w nim rola przypadku, Twoich wyborów, a jaka przeznaczenia? Co sprawia, że spełniasz marzenia i spotykasz bratnie dusze? Bohaterka Śladu przeznaczenia Monika, alter ego autorki, idzie przebojem przez życie: odnosi sukcesy, napotyka na wspaniałych ludzi, wzbogaca się mimo zawirowań życia, a cały świat pomaga jej w osiąganiu wybranych celów. Jak to robi? Jaką mądrością się kieruje? Skąd czerpie wiedzę o życiu? W książce Agnieszki Moniki Polak z pewnością znajdziesz odpowiedzi na te może też zostawią w Tobie trwały ślad prowadzący ku dobrej zmianie.

 

Jeśli sądzisz, że nie warto marzyć, to sięgnij po tę powieść i zobacz, że nie masz racji. Autorka pokaże ci, że to one stanowią o sile człowieka i dzięki nim można osiągnąć sukces.

Natalia Zaczkiewicz, autorka błoga BookParadise (www.bookparadise.pl)

 

Siłą charakteru ukształtowana przez doświadczenia z dzieciństwa, gotowość na pokonywanie trudności i wielka wiara w ludzi sprawiają, że Monika przyciąga do siebie barwne osobowości, ludzi mających szczytne cele i niezwykłe pasje.

Anna Sikorska, autorka błoga Górowianka (www.annasikorska.blogspot.pl)

 

Sugestywna, ciepła, wyrafinowana. Taka, dla której warto oderwać się od codzienności. Polecam!

Agnieszka Krizel, autorka bloga Recenzje Agi (www.nietypowerecenzjeblogspot.com)

 

Historia napisana przez życie.