Nowości książkowe

 

Gwiazdozbiór Pegaza. Antologia poezji współczesnej. Wybór wierszy, redakcja i projekt okładki: Magdalena Kapuścińska. Oprawa graficzna okładki: Paweł Olejnik. Wydawnictwo Autorskie Magdalena Kapuścińska, Wieluń 2020, s. 168.

 

 

„Gwiazdozbiór pegaza” to liryka sugestywnie emocjonalna, która skradła moje serce i duszę wraz z pierwszymi wersami. Życie, które rozciąga się jak poranna rosa między zapisami przez Poetów frazami buduje odpowiedni klimat do głębszych refleksji. Jestem pewna, że każdy znajdzie tu cząstkę siebie. Warto sięgnąć po poezje współczesnych poetów. Polecam!

Agnieszka Krizel (Recenzje Agi)

 

„Gwiazdozbiór pegaza” to znakomity projekt poetycki łączący poetów z różnych stron Polski. To, co łączy ich w tym zbiorze to podobne postrzeganie świata, przefiltrowane przez niezwykłą wrażliwość każdego z twórców. Zebrane utwory są na tyle różnorodne i interesujące, że Czytelnik bez wątpienia znajdzie wiersze, które go wzruszą, dotkną, do których być może zechce powracać, gdyż każde spotkanie z poezją odciska w nas jakiś ślad. Magdalena Kapuścińska zadbała o wysokie walory artystyczne tomiku w każdym calu. Serdecznie polecam!

Monika Magda Krajewska (Poezja na każdy dzień, Tomikovo)

 

Szukaj

Tłumacz

Statystyki

Odsłon artykułów:
1998235

Licznik odwiedzin

1496457
DziśDziś341
WczorajWczoraj632
W tygodniuW tygodniu341
W miesiącuW miesiącu16470
ŁącznieŁącznie1496457