Nowości książkowe

 

Kajetan Puszek, Dwa sumienia Theophiliusa. Redakcja i korekta: zespół. Projekt okładki: Magdalena Zawadzka. Grafika na okładce: Refat Mamutov. Wydawnictwo Oficynka Gdańsk 2018.

 

 

Theophilus – nekromanta i członek tajemniczego zakonu dokonuje rytualnych morderstw masonów. Jego tropem podążają inspektor Pudliński, łysy i krępy indywidualista, który oprócz strzałów z glocka wystrzeliwuje z siebie ostre i cięte dźwięki saksofonu tenorowego podczas jazzowych improwizacji, oraz copywriter Aleksander, dla którego ściganie zbrodniarza stało się obsesją. Kim jest bezwzględny morderca i co nim kieruje?

Kajetan Puszekod ośmiu lat związany z branżą reklamową, pracuje jako copywriter i dyrektor kreatywny, właściciel agencji reklamowej. Interesuje się wolnomularstwem i historią najnowszą. Autor powieści „Dwa Sumienia Theophiliusa” (Wydawnictwo Oficynka 2018). Jest autorem powieści obyczajowej z elementami science fiction pt. „Miasto Stygmatyków”, która ukaże się w 2019 roku. Pochodzi z Częstochowy, od 8 lat mieszka w Warszawie.

 

Szukaj

Tłumacz

Statystyki

Odsłon artykułów:
1276485

Licznik odwiedzin

1269838
DziśDziś432
WczorajWczoraj557
W tygodniuW tygodniu989
W miesiącuW miesiącu432
ŁącznieŁącznie1269838