Nowości książkowe

 

Irena Tetlak, Celina. Redakcja: Andrzej Dębkowski. Projekt okładki i zdjęcie na I stronie okładki: Irena Tetlak. Zdjęcie na IV stronie okładki: Magdalena Tulejska. Wydawnictwo Autorskie Andrzej Dębkowski, Zelów, 2019, s. 86. 

 

 

Irena Tetlak, urodziła się w Radzyniu Podlaskim. Mieszka i tworzy w Warszawie. Z wykształcenia jest ekonomistką i menadżerką. Studia odbywała w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Debiutowała w 2013 roku. Jest autorką trzech książek poetyckich: Lilak (Zelów 2013), Wnętrza (Zelów 2014), Pod tym samym niebem (Zelów 2016). 

Jej wiersze publikowane były w głównie na łamach „Gazety Kulturalnej”, w piśmie internetowym Pisarze.pl oraz w Kwartalniku Literacko-Kulturalnym „LiryDram”. Publikuje również w internecie, m.in. na portalach poezja-polska.pl, wiersze.kobieta. pl, a także w licznych antologiach i almanachach. 

Prowadzi własny blog: „Wiersze i obrazy Irena Tetlak” (irenatetlak.blogspot.com) oraz fanpage na Facebooku. Była członkiem założycielem Stowarzyszenia Feblik Wrocławski.

„Poezja Art & Cafe” to jej autorski projekt, który zainicjowała w 2013 roku, celem którego jest promowanie poezji i poetów. 

W 2019 roku została zaproszona do współpracy z wydawnictwem Pisarze.pl, gdzie redaguje rubrykę Wydarzenia Kulturalne (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Szukaj

Tłumacz

Statystyki

Odsłon artykułów:
1998558

Licznik odwiedzin

1496540
DziśDziś424
WczorajWczoraj632
W tygodniuW tygodniu424
W miesiącuW miesiącu16553
ŁącznieŁącznie1496540