Nowości książkowe

Artykuły

Tomasz Kędziak 2

Tomasz Kędziak, Statystyczny czyli Lusterko na przełomie życia. Korektor: Małgorzata Kędziak. Wydawnictwo Ridero, [bez miejsca wydania], s. 308.

 

 

 

Tomasz Kędziak – to autor urodzony w 1969 roku. Debiutujący w dość późnym okresie swojego życia. Sposób jego narracji pozwala mieć nadzieję, że jest to tylko fundament pod trampolinę do dalszych sukcesów literackich.

 

„...dochodzę do wniosku, że oś w jakimś układzie odniesienia nazywana życiem, na którą rzutowany jest czas, nie jest osią prostą. Dlatego raz wydaje się, że pytanie bardzo szybko, a innym razem – niemiłosiernie długo. l niemiłosiernie... stanowiło dobre określenie dla zaistniałej sytuacji. Zimno w nocy siedzieć tak bez ruchu”...

– Autentyczny obraz wnętrza duszy dojrzałego człowieka, borykającego się z głębokimi, czasem depresyjnymi przemyśleniami, odpieranymi przez optymistyczny charakter. Wizerunek ten ukazany jest na tle codziennych wydarzeń, przeplatany wręcz niewytłumaczalnymi zjawiskami związanymi z historią rodziny. Doskonała i lekka lektura dla każdego czytelnika.

Kontakt do autora: key1969@o2.pl

 

Szukaj

Tłumacz

Statystyki

Odsłon artykułów:
1215498

Licznik odwiedzin

DziśDziś1002
WczorajWczoraj1410
W tygodniuW tygodniu4514
W miesiącuW miesiącu29549