Nowości książkowe

Elżbieta Ruman

Elżbieta Ruman, Widziałam cuda. Prawdziwe historie uzdrowień z ostatnich lat. Projekt okładki: Oficyna Wydawnicza Edytor.org. Na okładce Elżbieta Ruman – fot. Agata Dyka. Wydawnictwo „Bernardinum”, Pelplin 2018, s. 224.

 

 

Niekiedy nasze doświadczenie, wiedza i nauka mówią, że nic już możemy zrobić, że wyczerpane taty wszelkie możliwości. Tymczasem nasze zmysły – wzrok, słuch i dotyk – informują nas o czymś zu­pełnie odmiennym... Człowiek był umierający, a widzimy go żywym; zdjęcia rentgenowskie pokazują nogę krótszą o kilka centymetrów, a my widzimy, że jest takiej samej długości jak druga; poparzony ciężko chłopiec stracił niemal całą skórę na twarzy, a trzeciego dnia sam zdejmuje sobie opatrunki, pokazując oblicze; mózg młodego sportowca został nieodwracalnie uszkodzony, trzy czwarte kory mózgowej zostało zalane krwią w wyniku upadku z dużej wysokości i badania dowodzą jednoznacznie, że do niedalekiego końca życia będzie „rośliną”, a chłopak dziewiątego dnia budzi się i wychodzi ze szpitala o własnych siłach, w pełni sprawny umysłowo...

Widziałam cuda. Dotykałam osób, które zostały uzdrowione w niewytłumaczalny sposób – całkowicie, natychmiastowo i bez nawrotów choroby. O tym jest ta książka.

 

Szukaj

Tłumacz

Statystyki

Odsłon artykułów:
1217955

Licznik odwiedzin

DziśDziś839
WczorajWczoraj1103
W tygodniuW tygodniu9122
W miesiącuW miesiącu34157